CONTACT

Als je nog vragen hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen met de volgende contactpersonen per provincie:

BRUSSEL

Jens Warrie (jens.warrie@vgc.be)


VLAAMS BRABANT

Herwig Kevelaerts (herwig.kevelaerts@vlaamsbrabant.be)


ANTWERPEN

Veerle Moons (veerle.moons@provincieantwerpen.be)


OOST-VLAANDEREN

Mike Stoens (mike.stoens@oost-vlaanderen.be)


WEST-VLAANDEREN

Joke Oosterlijnck (joke.oosterlijnck@west-vlaanderen.be)


LIMBURG

Coenen Karel (karel.coenen@limburg.be)

 


 

 
  Wat krijg je in ruil?
inspiratie // vorming voor leerkrachten // campagnemateriaal // educatief materiaal
 
 
Wereldwaterdag@school is een initiatief van: